Moje wesołe zdjęcie
Cześć! Jestem Bartek i witam Cię na moim blogu!
Piszę tutaj głównie o JavaScript i React ale pojawiają się też wpisy na temat innych obszarów frontendu. Więcej o mnie tutaj.

Wpisy autora - Kacper Tylenda

 • Miniaturka obrazka do posta

  Dziś ostatnia już część serii autorstwa Kacpra Tylendy na kontrowersyjny temat frameworka Semantic UI. Fraza zawarta w tytule: “ile to kosztuje i czemu tak drogo” może sugerować jakie jest ostateczne zdanie autora o tym rozwiązaniu - ale więcej znajdziesz w tekście… W związku z tym zapraszam do jego przeczytania!

 • Miniaturka obrazka do posta

  Dziś druga część cyklu na temat frameworka Semantic UI. Jej autorem jest Kacper Tylenda, który kontynuuje swoją serię, a dziś pokaże czy da się, za pomocą Semantic UI, stworzyć stronę bez użycia CSS… Zapraszam do lektury wpisu!

 • Miniaturka obrazka do posta

  Dziś pierwsza część cyklu na temat frameworka Semantic UI. Jest to jednocześnie kolejny wpis, którego autorem jest Kacper Tylenda - być może zapowiada nam się dłuższa współpraca… A tym czasem zapraszam do lektury wpisu!

 • Miniaturka obrazka do posta

  To już kolejny wpis gościnny na tym blogu! Tym razem jego autorem jest mój kolega - Kacper Tylenda - który jest właśnie na etapie nauki programowania (i całkiem nieźle mu to idzie). Aktualnie Kacper poznaje tajniki pracy front-end developera, w tym takie narzędzia jak Gulp. Stąd też wziął się pomysł na wpis - hashowanie plików CSS - przedstawiający całkiem realny problem z jakim spotkał się ten “młody padawan”… Zapraszam do lektury!