Hej! Pamiętacie stronę http://burczu-programator.pl? Wielu z Was pewnie też zauważyło, że od roku nic się tam nowego nie pojawia. Ba, widnieje tam nawet informacja, że teraz bloguję po angielsku pod adresem http://frontendinsights.com. To wszystko prawda. Po roku blogowania tylko po angielsku stwierdzam jednak, że trochę szkoda mi tego co już osiągnąłem na starym blogu. Zdecydowałem się więc na zupełnie nowy początek!

Od teraz będę nadal blogować po angielsku, ale oprócz tego chcę docierać też do polskojęzycznych czytelników. A jako, że obszarem moich zainteresowań już od dłuższego czasu jest programowanie front-endu. Stąd pomysł aby utworzyć nową domenę, i przenieść tutaj wszystkie dotychczas napisane posty, które dotyczą tej tematyki. Na burczu-programator nadal widnieją odnośniki do tych wpisów, ale przekierowują one do wpisów dostępnych tutaj. Z czasem pewnie, domena “burczu-programator” zniknie zupełnie.

Jaki mam plan na ten nowy początek?

No więc tak. Nie ukrywam, że pisanie po angielsku jest moim priorytetem. Dlatego też, tutaj możecie spodziewać się wielu postów, które będą, mniej lub bardziej, luźnym tłumaczeniem tych, które pojawią się na front-end insights. Na pewno jednak będą się też tutaj pojawiać wpisy “eksluzywnie” dedykowane tylko dla tego bloga ;) Na pewno różne relacje z polskich konferencji lub posty, które dotyczą stricte polskiej specyfiki.

Mam nadzieję, że takie podejście do tematu spodoba się Wam i będziecie zaglądać do tej nowej odsłony burczu-programatora równie chętnie jak robiliście to wcześniej!

Podsumowanie

Jestem ciekaw jak zapatrujecie się na ten mój nowy początek? Czy takie coś Wam odpowiada? Mam nadzieję, że uda mi się zachować odpowiednie proporcje między postami tłumaczonymi a tymi specjalnie pisanymi na potrzeby tego bloga. Mimo wszystko uważam, że dobrych, polskojęzycznych treści dla programistów nigdy nie jest za wiele! Tak więc, zapraszam do zaglądania tutaj! ;)

P.S. Zachęcam też do polubienia tego bloga na Facebooku oraz śledzenia mnie na Twitterze!